Fauvistický les Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 57,5 x 62,5 cm, nesignováno, datováno vlevo dole Leden 1936
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:5625
500 Kč | 1. 10. 2017 21:14:10 | |