Fialky Burgetová Zdeňka

POPIS: Akvarel na papíru,rozměr ve výřezu 18 x 8 cm, zaskleno
O AUTOROVI: (1934) malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1934) malířka, grafička, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě,; v grafických technikách dává přednost litografii (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:7842
600 Kč 27. 2. 2019 20:34:28
500 Kč 21. 1. 2019 23:42:16