Z Tábora Fišárek Alois
POPIS: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm, nesignováno, rám poškozen, posudek na poslední fotografii není součástí aukce
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 000 Kč |
11. 11. 2024 21:06:00
Číslo položky:21076
Žádné příhozy | ||