Florentský rám - zrcadlo Neznačeno

POPIS: Dřevěný řezaný, zlacený rám rozměry: 110 x 90 cm, vnitřní:78 x 58 cm
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:17711