Frascali
Frascali
Frascali
Frascali
Frascali
Frascali
+ 1

Frascali Weblus Martin

POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 105,5 cm, datováno 1920
O AUTOROVI: 1855-1926 byl německý malíř. Studoval na berlínské akademii v letech 1876-80. Mimo jiné prováděl nástěnné a stropní malby pro Castle Itter poblíž Kitzbühelu.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:16166