Futuristická žena Mehl Jan

POPIS: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty: 27 x 19 cm, zaskleno
O AUTOROVI: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha) Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W.... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha) Malíř v Moravské Třebové. Žák veřejné školy uměleckých řemesel v Brně a pražské akademie u prof. Nechleby a speciální školy u prof. W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval abstraktní malbě a grafice .
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:19155