Gladioly - velký formát Signatura nečitelná

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 100 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:13154
1 500 Kč 9. 6. 2021 22:07:58