Gladioly Chlapík Antonín
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 91 x 77 cm, rozměry včetně řezného, zlaceného rámu: 123 x 108 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 16 000 Kč |
Číslo položky:17909