Gladioly
Gladioly
Gladioly
Gladioly
Gladioly
Gladioly
Gladioly
+ 2

Gladioly Chlapík Antonín

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 91 x 77 cm, rozměry včetně řezného, zlaceného rámu: 123 x 108 cm
O AUTOROVI: Antonín Chlapík 1895 Narodil se r. 1895 v České Třebové. Studoval soukromě u Alfonse Muchy, Schneiberga a Kutmana. Své vzdělání prohloubil při studijním pobytu v Paříži,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Antonín Chlapík 1895 Narodil se r. 1895 v České Třebové. Studoval soukromě u Alfonse Muchy, Schneiberga a Kutmana. Své vzdělání prohloubil při studijním pobytu v Paříži, kdy navštěvoval přednášky Akademie. Maloval květiny, ovocná zátiší a věnoval se krajinářství.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky:17909