Gold convoy in Siberia Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
POPIS: Olej na plátně, rozměry 69 x 105 cm. Poměrně rozměrný obraz znázorňující výjev útoku Zlatého sibiřského konvoje. Obrazy s tímto autorovým oblíbeným motivem se draží v mnoha významných světových aukčních domech. Obraz byl odborně restaurován a vyčištěn.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
Aktuální cena: | 70 000 Kč |
Číslo položky:8174