Groteskní postavy Nesignováno .
POPIS: Lavírovaná kresba na papíře, rozměr 45 x 27,5 cm, volný list - nerámováno
Vyvolávací cena: | 600 Kč |
Aktuální cena: | 600 Kč |
Číslo položky:5820
600 Kč | 14. 12. 2017 22:33:56 | |