Groteskní postavy Nesignováno .

POPIS: Lavírovaná kresba na papíře, rozměr 45 x 27,5 cm, volný list - nerámováno
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky:5820
600 Kč 14. 12. 2017 22:33:56