Hanička - velký formát Čumpelík Jan
POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 75 cm, přiložena kopie znaleckého posudku, odhadní cena obrazu v roce 1997 činila: 75 000 Kč, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 20 000 Kč |
Číslo položky:13225