Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
Dva motivy
+ 4

Dva motivy Heller Adolf

POPIS: 2X olej na překližce, rozměry 27 x 35 cm, rámy ze zadní strany poškozeny
O AUTOROVI: (1887-1952) Malíř, krajinář, figuralista. Absolvent Akademie v Mnichově. První světová válka jej zastihla na Kavkaze, vystavoval s ruskými umělci v Jakatěrinodaru, Jekatěrinoslavi... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1887-1952) Malíř, krajinář, figuralista. Absolvent Akademie v Mnichově. První světová válka jej zastihla na Kavkaze, vystavoval s ruskými umělci v Jakatěrinodaru, Jekatěrinoslavi a jinde. Proslavil se i kostelními malbami v Olomouci. Pro kostel sv. Mořice v Kroměříži namaloval obraz Sv. Josefa. Od roku 1923 byl členem Klubu výtvarných umělců ALEŠ v Brně (KVU ALEŠ).
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč

19. 3. 2025 20:50:00
Číslo položky:21324
Žádné příhozy