Zasněžené chalupy Heřman Jiří
POPIS: Olej na překližce, rozměr 20 x 30 cm, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 3 000 Kč |
17. 3. 2025 22:10:00
Číslo položky:21562
3 000 Kč | 13. 11. 2024 09:34:48 | |