Historická scéna Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 60,5 x 90 cm. Ze sbírky továrníka Wendlera
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Číslo položky:5228