Hladké přistání Born Adolf
POPIS: Litografie 6/70, rozměr tiskové plochy 40 x 46,5 cm, nad tiskovou plochou mírné poškození, volný list
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
Aktuální cena: | 19 000 Kč |
Číslo položky:19720