Studie hudebníků Hložník Vincent
POPIS: Temperový akvarel na papíře, rozměr 77 x 58 cm, zaskleno, poškození v malbě. Přiložen znalecký posudek od PhDr. Mariána Kvasničky
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 4 000 Kč |
12. 11. 2024 22:16:00
Číslo položky:21174
Žádné příhozy | ||