Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
Hodinový obraz
+ 5

Hodinový obraz Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, hodinový, plně funkční stroj, celkové rozměry: 71 x 81 cm . Kvalitní malba, vše ve velmi pěkném stavu.
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Aktuální cena: 31 000 Kč
Číslo položky:12009