Hodiny - (altdeutsch)
Hodiny - (altdeutsch)
Hodiny - (altdeutsch)
Hodiny - (altdeutsch)
Hodiny - (altdeutsch)
Hodiny - (altdeutsch)
Hodiny - (altdeutsch)
Hodiny - (altdeutsch)
+ 3

Hodiny - (altdeutsch) Neznačeno

POPIS: Barokní staroněmecké hodiny. Rozměry: výška 44 cm šířka 24 cm, poškozeno, nefunkční bití.
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky:15956
11 000 Kč 18. 11. 2022 21:09:50
10 000 Kč 12. 10. 2022 20:15:52