Hodiny rámové Neznačeno

POPIS: Rámové hodiny, rozměry : 50 x 41,5 cm, zlacené, restaurováno, přiložená dokumentace, plně funkční
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky:12346
8 500 Kč 7. 4. 2021 13:57:23
8 000 Kč 26. 3. 2021 19:39:27