Hodiny - staroněmecké
Hodiny - staroněmecké
Hodiny - staroněmecké
Hodiny - staroněmecké
Hodiny - staroněmecké
Hodiny - staroněmecké
+ 1

Hodiny - staroněmecké Neznačeno

POPIS: Barokní staroněmecké hodiny. druhá polovina osmnáctého století. Rozměry : výška 56 cm, šířka 36 cm. Funkční.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky:17000
17 000 Kč 21. 11. 2022 19:01:41
15 000 Kč 18. 11. 2022 21:09:28