Hodiny - staroněmecké Neznačeno
POPIS: Barokní staroněmecké hodiny. druhá polovina osmnáctého století. Rozměry : výška 56 cm, šířka 36 cm. Funkční.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
Aktuální cena: | 17 000 Kč |
Číslo položky:17000
17 000 Kč | 21. 11. 2022 19:01:41 | |
15 000 Kč | 18. 11. 2022 21:09:28 | |