Holanďanky u moře
Holanďanky u moře
Holanďanky u moře
Holanďanky u moře
Holanďanky u moře
Holanďanky u moře
Holanďanky u moře
+ 2

Holanďanky u moře Autor nezjištěn

POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 48 cm, signováno vlevo dole nečitelně
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky:5682