Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
Holandská Galéra
+ 6

Holandská Galéra Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 80 x 100 cm. Rozměry včetně rámu: 99 x 121cm, v minulosti rentoilováno, rám mírně poškozený. Malba okolo roku 1800. Odborně vyčištěno.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky:9146