Holandské město - velký formát Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, rozměr včetně rámu 101 x 128 cm, rám poškozen, malba mírně poškozena
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky:15537
12 000 Kč 8. 4. 2022 06:22:13