Holandské město - velký formát Kaufmann Karl
POPIS: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, rozměr včetně rámu 101 x 128 cm, nesignováno, rám i malba poškozena
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
Aktuální cena: | 18 000 Kč |
Číslo položky:19437
Žádné příhozy | ||