Holandský motiv Autor nezjištěn

POPIS: Olej na dřevě, rozměry: 23,5 x 29 cm. Signováno monogramem H.N.
O AUTOROVI: Autora tohoto díla se nepodařilo určit.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:8776