Holandský přístav Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 28 x 36 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky:14666
8 000 Kč 9. 5. 2022 21:01:57