Holandský rybář u okna Fiala Josef
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 31 x 40 cm, nesignováno, okolo roku 1905 - 1909
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:8267