Horská bystřina Schöffel H.

POPIS: Olej na dřevě , rozměry : 20,5 x31,5 cm . Rozměry včetně rámu: 43 x 53 cm. Původní rám restaurovaný, zlaceno plátkovým zlatem. Malba odborně vyčištěna.
O AUTOROVI: H. Schöffel malíř
O AUTOROVI: H. Schöffel malíř
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky:13890