Horská chalupa Zeman Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 49,5 x 59 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: (1893-1951) Studoval zemědělství a zahradní architekturu, malířství soukromě u Engelmüllera a dále u profesora Brachta. Podnikl cesty po Evropě, pracoval jako malíř i architekt. zobrazit více >
O AUTOROVI: (1893-1951) Studoval zemědělství a zahradní architekturu, malířství soukromě u Engelmüllera a dále u profesora Brachta. Podnikl cesty po Evropě, pracoval jako malíř i architekt.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:19653
Žádné příhozy