Horská krajina Josef Kos-Šaroun

POPIS: Olej na plátně, rozměr 67 x 53 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Akademický malíř
O AUTOROVI: Akademický malíř
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky:7329
1 000 Kč 18. 2. 2019 22:24:03