Horská krajina s mostem Signováno azbukou

POPIS: Olej na lepence, rozměr: 35 x 50 cm
O AUTOROVI: Autor ze signatury nezjištěn
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:17701
1 900 Kč 13. 6. 2023 21:49:58
1 800 Kč 2. 4. 2023 11:13:33