Horská krajina s říčkou Mamedov Vugar

POPIS: Olej na plátně, rozměr 30 x 40 cm, volné plátno / nerámováno
O AUTOROVI: Umělec z Baku
O AUTOROVI: Umělec z Baku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18550
Žádné příhozy