Horská řeka Navrátil Josef Matěj
POPIS: Olej na plátně, rozměr 74 x 100 cm . Romantická krajina s poloviny 19.stol.Signováno vpravo dole Jos. Nawrátil.V původním poškozeném rámu.
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
Aktuální cena: | 80 000 Kč |
Číslo položky:6002