Horská samota Najman Rudolf František
POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 115 cm, signováno vlevo dole R. Fran. Najman 1927 .Velkoformátový obraz s oblíbeným autorovým motivem Krkonoš. Odhadní cena 20 000 - 25 000 Kč
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 5 500 Kč |
Číslo položky:5370
5 500 Kč | 13. 9. 2017 18:24:34 | |
5 000 Kč | 13. 9. 2017 17:20:42 | |