Horská samota Najman Rudolf František

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 115 cm, signováno vlevo dole R. Fran. Najman 1927 .Velkoformátový obraz s oblíbeným autorovým motivem Krkonoš. Odhadní cena 20 000 - 25 000 Kč
O AUTOROVI: Narozen 1892 v Praze. Malíř, krajinář, žák Frant.Klimeše , Em.Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:5370
5 500 Kč 13. 9. 2017 18:24:34
5 000 Kč 13. 9. 2017 17:20:42