Horské jezero Hála Antonín

POPIS: Olej na lepence, rozměr 36 x 55 cm, signováno vlevo dole A. Hála
O AUTOROVI: 21.3.1895 Karlov, Kutná Hora - 12.10.1952 Černovice, Brno Malíř, ilustrátor, grafik, žurnalista
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:5616
1 200 Kč 1. 10. 2017 21:11:42
1 100 Kč 15. 9. 2017 09:06:52