Horské jezero Hála Antonín
POPIS: Olej na lepence, rozměr 36 x 55 cm, signováno vlevo dole A. Hála
Vyvolávací cena: | 1 100 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:5616
1 200 Kč | 1. 10. 2017 21:11:42 | |
1 100 Kč | 15. 9. 2017 09:06:52 | |