Horské tání Signatura nečitelná

POPIS: Olej na lepence, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole nečitelně, malba poškozena
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:6261
500 Kč 11. 6. 2018 15:12:02
400 Kč 27. 4. 2018 19:49:33