Hospodský tanec Adriaen Van Ostade - napodobitel
POPIS: Olej na dřevě, rozměr 31 x 30 cm, nesignováno
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 5 000 Kč |
Číslo položky:10183