Hostina Pilař Radek
POPIS: Tuš + akvarel, rozměr 29 x 37 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 1 000 Kč |
Číslo položky:10128
1 000 Kč | 9. 2. 2020 21:29:03 | |