Houba Aron František

POPIS: Olej na lepence, rozměr 17 x 16 cm, zaskleno, signováno vpravo dole Aron 62
O AUTOROVI: Narozen 17. 10. 1895 v Uhřiněvsi u Prahy. Malíř v Praze. Studoval na průmyslové škole v Praze, soukromě u prof. Bartoše a Jaro Procházky.
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky:5578
800 Kč 30. 10. 2017 22:25:46