Houslista Čermák Jaroslav - připsáno
POPIS: Olej na plátně, rozměr 79,5 x 64 cm, nerámováno. Restaurováno, nepůvodní blindrám. Rám se nedochoval. Možnost zakoupení řezaného rámu za 10 000 Kč po vydražení obrazu. Rám není součástí této aukce.
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
Aktuální cena: | 220 000 Kč |
Číslo položky:5997