Hra na ledě Kindler Alfréd

POPIS: Olej na sololitu, rozměry : 15 x 15 cm
O AUTOROVI: Kindler se narodil 10. dubna 1925 ve Starých Bukách, zemřel 2019 e ve Včelné u Českých Budějovic. V letech 1940 – 1947 absolvoval studia: litografie, textilního designu,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Kindler se narodil 10. dubna 1925 ve Starých Bukách, zemřel 2019 e ve Včelné u Českých Budějovic. V letech 1940 – 1947 absolvoval studia: litografie, textilního designu, řezbářství, malířství a soukromá studia v Mnichově. Ve své profesionální výtvarné činnosti se věnoval textilnímu designu a řezbářství. V současné době se věnuje zejména malířství. Do okruhu jeho zájmu a námětů patří zejména jihočeská krajina, figurální tématika a zátiší. Alfréd Kindler se zúčastnil se nespočtu kolektivních výstav a uspořádal řadu samostatných výstav např.v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Týně nad Vltavou, Nových Hradech, Jindřichově Hradci, Pelhřimově, Táboře, Plzni a Humpolci. Svými díly je zastoupen v mnoha státních a soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Německu, Rakousku, Švýcarsku, Kanadě, Japonsku a na Novém Zélandě).
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Číslo položky:10913