Hrabě Nostitz Weninger .

POPIS: Kvaš na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty: 23 x 17 cm, celkové rozměry: 45 x 40 cm. Zaskleno, datováno 1841
O AUTOROVI: Malíř . akvarelista
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky:15808