Hráči karet Motl Miloslav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 80 x 59,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 1937 Brno
O AUTOROVI: 1937 Brno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky:11627