Hradčany Hořejší

POPIS: Olej na plátně, rozměr 73 x 99 cm, signováno vpravo dole Hořejší
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky:5671