Hradčany z Malé Strany Písecký Josef (Liška).
POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 115 cm, signováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
Aktuální cena: | 30 000 Kč |
Číslo položky:5974