Hrnčířka Signatura nečitelná

POPIS: Kresba tužkou, rozměry listu: 44 x 32 cm, zaskleno, mírně poškozeno. Signováno azbukou.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky:14032