Hudebníci Pilař Radek

POPIS: 2X litografie, autorský tisk, rozměry 17 x 17 cm, nerámováno, volné listy
O AUTOROVI: 1931 - 1993 Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě a režii.
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky:18643